فرماندار پردیس: بخش مرکزی شهرستان ایجاد خواهد شد

فرماندار پردیس: بخش مرکزی شهرستان ایجاد خواهد شد

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس با اعلام اینکه هیات دولت، تصویب نامه ایجاد بخش مرکزی در شهرستان را ابلاغ کرده است، از ایجاد این بخش در اسرع وقت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، رضایی تصریح کرد: یکی از موضوعات مهمی که با توجه به تازه تاسیس بودن شهرستان پردیس نادیده گرفته شده، ایجاد بخش مرکزی پس از تاسیس شهرستان است زیرا پیگیری و انجام بسیاری از موارد قانونی نیاز به استقرار بخش مرکزی دارد.

وی افزود: با توجه به پیگیری های انجام گرفته از سال‌های قبل، هیئت وزیران در هفته گذشته با تأسیس بخش مرکزی شهرستان موافقت کرده ، از این رو  در صدد هستیم اقدامات لازم در این زمینه در اسرع وقت انجام گیرد.

رضایی خاطر نشان کرد: بخش مرکزی شهرستان پردیس با ترکیب دهستان های کرشت و باغکمش ایجاد خواهد شد و روستاهای اقماری این دو دهستان نیز زیر مجموعه بخش مرکزی قرار گرفته اند و مرکز این بخش نیز شهر پردیس تعیین شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس افزود: بنا داریم با توجه به نزدیک شدن به آغاز روند انتخابات ۱۴۰۰، در اسرع وقت اقدامات لازم برای تاسیس بخشداری مرکزی انجام شود.

در شرایط کنونی شهرستان پردیس دارای سه بخش مرکزی، بومهن و جاجرود و شهرهای پردیس، بومهن و خسروآباد است و اقدامات مربوط به راه اندازی بخشداری و انتصاب بخشدار مرکزی نیز در دست اجرا است.